Do Good! Pomagaj Innym

Przedstawiamy Wam Kubę

Nie każde dziecko rodzi się zdrowe, ale każde powinno mieć szansę na takie samo życie. Jeśli można tę szansę dać Jakubowi to zróbmy wszystko, aby tak było!

Kuba zmaga się z chorobą genetyczną - Zespół Downa. Jakub wymaga stałej, intensywnej terapii: logopedy, pedagoga, arteterapii, dogoterapii, hipoterapii, hydroterapii, integracji sensorycznej, integracji odruchów, muzykoterapii, co najmniej dwa razy w roku wskazany jest pobyt na turnusie rehabilitacyjnym. Jest pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów: endokrynologa, kardiologa, okulisty, stomatologa, laryngologa, audiologa, neurologa.

Wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją przekraczają możliwości finansowe rodziny, mieszkającej w małej miejscowości oddalonej od Wrocławia o 100 km. Miesięczny koszt rehabilitacji to około 2000 PLN, jedna godzina rehabilitacji to koszt 70-80 PLN. Wyjazd na tygodniowy kurs rehabilitacyjny to około 3500 PLN (wskazane 4 turnusy w roku). Dochody rodziny pozwalają tylko na zaspokojenie podstawowych potrzeb. 

"Pomimo takich trudności jakoś udaje nasm się iść do przodu. Jakub jest pogodnym, uśmiechniętym chłopcem, wnoszącym wiele radości w życiu"                                                                                   

Mama Jakuba


Facebook: „Sztuka-ścieżka emocjonalna Jakuba” - serdecznie zapraszamy.

Na chwilę obecną w kolejnej edycji akcji DO GOOD! postawiliśmy sobie za zadanie zebranie 4500 PLN na 1 turnus rehabilitacyjny dla Kuby :)

CHCEMY POMÓC KUBIE, WY TAKŻE MOŻECIE! JAK?

Robiąc rezerwacje w naszym Hostelu i Apartamentach poprzez stronę www.hostel-wratislavia.pl wybierzcie opcję DO GOOD a 2 % wartości każdej dokonanej rezerwacji zostanie przekazane na 1 TURNUS DLA KUBY.

To takie proste, a dzięki Wam Kuba będzie mógł kontynuować rehabilitację oraz szukać nowych możliwości rozwoju.

Hostel Wratislavia

Komuny Paryskiej 19
50-451 Wrocław

10 min. pieszo od Rynku i Dworca PKP

promocje, first minute, oferty spcjalne

zapisz się na Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
lub dołącz do nas  na

Planujesz wypoczynek w Karpaczu?

zapraszamy do hotelu w centrum oraz regionalnej restauracji
© 2024
Hostel Wratislavia
tani hostel Wrocław centrum, tanie pokoje